اشتباهات رایج مردم در طراحی سایت

اشتباهات رایج مردم در طراحی سایت

اشتباهات رایج مردم در طراحی سایت :

خیلی از افراد فقط به دنبال طراحی یک سایت فوق حرفه ای مشابه سایت دیجی کالا هستند . و خیال میکنند تنها با داشتن یک سایت مشابه سایت های قدر قدرت میتوانند به اندازه آن سایت موفق بشوند . اما توصیه ما این است که داشتن یک سایتی با امکانات دیجی کالا برای خود دیجی کالا و سایتهایی خوب است که بازدید کنندگان زیادی در طول روز دارند و تبدیل به یک کسب و کار اینترنتی با در آمد بالا شده اند .

اما سایت نوپا نیازی به این دمو دستگاه ندارد ، نه اینکه طراحی سایت اصلا مهم نیست ، منظور حرفه ما اینه که حساسیت زیاد و صرفه هزینه زیاد برای طراحی سایت در ابتدا کار چندان خوب نیست زیرا کارهای مهمتری است که باید بر روی سایتتان انجام شود بهتر است برای سئو و تولید محتوای سایتتون بیشترین هزینه و زمان را اختصاص دهید و حساسیت ها و هزینه های بیشتر برای طراحی سایت را بزارید برای زمانیکه در بیشتر کلمه های حوضه کاریتان که توسط مشتری ها سرچ میشه به صفحه یک گوگل اومدین .

بنابراین در ابتدای کار یک طراحی سایت نسبتا خوب و متوسط هم کارتان را راه می اندازد . شرکت سئو البرز با کمترین هزینه طراحی سایتتان را انجام میدهد و در صورت نیاز با یک  استراتژی دقیق هزینه های سئو و تولید محتوای سایتتان را مشخص میکند و در صورت موافقت شما کار را بر روی سایتتان استارت میزند.

افزودن برچسب
نوشتهٔ پیشین
علت نیاز ما به سئو چیست ؟
نوشتهٔ بعدی
تولید محتوا در کرج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست