شرکت سئو در کرج

شرکت سئو در کرج :

توضبحات مقدماتی : اگر وب سایت داشته باشین یا قصد راه اندازی سایتی در حوضه کاریتان را داشته باشید برای اینکه سایتتان به یک سایت سودآور و مرجع در حوضه کاریتان تبدیل شود ، بدون سئو اینکار تقریبا در خیلی از سایتها غیر ممکن است ، سئو تنها راه برای موفقیت در فضای اینترنت و گوگل نیست اما یکی از اصلی ترین قدمهاست چرا که حتی سایتهایه بزرگی همچون دیجی کالا ، دیوار ، شیپور و … بخش عمده ای از فروش و ورودی هایشان را از کلماتی که در گوگل سرچ میشود میگیرن و شما هم برای اینکه در این کلمات جایه سایت های بزرگ را بگیرین و بخشی از بازار را سهم خودتان کنید راهش سئو سایت هست .

اهداف سئو چیست ؟ سئو موجب کسب رتبه در صفحه اول و افزایش رتبه در جستجو های طبیعی گوگل میباشد . 

شرکت سئو چیست؟

به طور خلاصه شرکت سئو کلیه خدمات مربوط به سئو را برایتان انجام میدهد و شما با صرف هزینه های مربوطه کله مسئولیت های سئو را به عهده شرکت سئو میگذارین .

خیلی از افراد که آشایی راجع به گوگل ندارند در ابتدا فکر میکنن پس از طراحی سایت کسب در آمد از سایتشان شروع میشود اماز این محال است زیرا سایت شما برای گوگل شناخته شده نیست و گوگل سایت شما را در هیچ کدام از نتایج خد نشان نمیدهد بنابراین کاربری هم وارد سایت شما نمیشود . به طور مثال شما یک سایت فروش قطعات خودرو دارید کاربر میخواهد از طریق گوگل یک قطعه ای را پیدا کند و در نهایت اگر قیمت و محتوایات آن سایت خوب بود محصول را سفارش دهد زمانی کاربر از شما خرید میکند که سایت شما را در جستجوهایی که در گوگل میکند ببیند و این امر لازمه اش سئو سایت میباشد .

تعرفه سئو چقدر است ؟

سئو سایت در کرج تعرفه مشخصی ندارد و بستگی به حوضه کاری و رقابتیتان دارد سئو امروزه بخاطره قوانین و الگوریتم های جدید گوگل بسیار سخت تر از قبل شده است و شما برای اینکه بخواهین در یک زمان خوب به صفحات اول گوگل در کلمات حوضه کاریتان برسین و به رقابت با رقبا برسین باید بتوانین هزینه های لازم را برای سئو بکنین به طور مثال اگر هزینه های سئو سایتتان ماهی ۸ میلیون بود شما با ماهی یک تومن هیچگاه جایه رقبا را نخواهین گرفت و چندین سال باید همینطور هزینه کنین با کمترین بازدهی از سایت .

بعد از بستن قرارداد سئو بهتر است که برای اینکه خیالتان راحت شود نمونه کار های ما که شامل سایت های مختلف : فروشگاهی ، خبری ، خدماتی در زمینه های مختلف میباشد را ببینید و بعد تصمیم به بستن قرارداد با ما بکنید . بند های قرارداد شامل انجام وظایف ما در سئو سایت شما و انجام تهدات شما در هزینه های سایت میباشد .

افزودن برچسب
نوشتهٔ پیشین
هزینه سئو در کرج
نوشتهٔ بعدی
سئو چیست ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست