طراحی سایت در اندیشه

طراحی سایت در اندیشه

حتما امروزه بخاطره گسترش و استفاده بیشتر از اینترنت جدا از سایت هایه بزرگ و مطرح همچون دیجی کالا ، دیوار و … بین همکاران یا در فضاهایه مختلف کسب و کارهایه زیادی را میبینید که داشتن یک سایت به کسب و کار ، برندینگ و درآمدشان توسعه بیشتری بخشیده است . اگر میخواهد از ابتدایه طراحی سایتتان تا حضور در صفحات اول گوگل کارتان را به بهترین نحو پیش ببرید در ادامه با ما همراه باشید یا اگر حوصله و وقت زیادی ندارید با یک تماس از مشاوره رایگان ما استفاده کنید تا هدف و نیازتا به خوبی بررسی شود .

09129354001

طراحی سایت در اندیشه :

طراحی سایت در اندیشه اولین قدم و یکی از مهمترین قدم ها در ساخت یک کسب و کار موفق در اینترنت است ، طراحی سایت درسته مستقیم ما رو به نتایج اول گوگل نمیاره و تازه اولین قدم است اما بسیار تاثیر گذار در رضایت کاربری ، برندینگ و جلب رضایت گوگل است . مثاله طراحی سایت را میتوان در همین فروشگاه هایه حضوری هم مشاهده کرد امروزه خیلی بیشتر از قبل به فضایه دکوری و شیک بودن مغازه ها اهمیت داده میشود زیرا باعث حس بسیار خوب در مشتری و خرید یا استفاده از خدمات ما میشود و حتی در جذب مشتری ثابت بسیار تاثیر گذار است .

 

یک طراحی سایت حرفه ای علاوه بر اینکه ظاهر زیبایی دارد استفاده راحتی هم دارد ممکن است بسیاری از سایت ها را ببیند که اونقدر شکل و شمایل عجیب غریبی ندارند اما در یک فضایه شیک  و ساده به بهترین نحو نیاز کاربر را پوشش دادن و کار کاربر و دسترسی هایکه کاربر نیاز دارد را به بهترین نحو پوشش دادن تا در سریع ترین زمان کار کربرل شود . این نکته خیلی مهم بود ! بگذارید یکم بیشتر بازش کنیم مثاله شبکه اجتماعی اینستا را بخاطره استفاده زیاد مردم در این روزها میزنم شما دقت کنید به زمان پست و استوری هایه اینستا ، پست هایه اینستا معمولا یک دقیقه است و اگر طولانی تر باشد شما میتوانید ادامه اش را اگر دوست دارید ببیند استورهایه اینستا تنها ده ثانیه است ، این مسائل در دنیایه اینترنت اتفاقی نیس و دلیلش اینکه کاربر زمان و حوصله کمی دارد شما باید بتونید در سریع ترین زمان کارتون رو انجام بدید و مفهموم مورد نظرتون را به کاربر منتقل کنید ، اگر فعالیت و خدمات شما زمان زیادی از کاربر بگیره شاید اولین بار بخاطره اون جذابیت ظاهری که درست کردید زمانه زیادی را مصرف کنه اما دفعات بعد استفاده از پیج یا سایت شما رو زمان بر و وقت گیر حس میکنه و امکان اینکه به پیج و سایتتون برنگرده خیلی زیاده .

 

به همین خاطر یک طراحی سایت حرفه ای در عین شیک و زیبا بود باید سرعت رسیدن کاربر به نیازی که دارد را کم کند به طور مثال اگر به دنبال محصولی است و سایت شما را باز میکند در ابتدا نباید با کندی سرعت بخاطر حجم زیادی از عکس و المان هایه مختلف مواجه شود .

ریسپانیسو بودن سایت : امروزه بالایه ۵۰ درصد جستجوها در گوگل توسط موبایل انجام میشه که در بعضی از کسب و کارها و یا کلمات مورد جستجو تا ۸۰ درصد هم میرسه ، ریسپانیسو بودن یعنی طراحی مناسب سایت و سفحات برای موبایل .

سرعت سایت : سرعت سایت هم امروزه یکی از فاکتورهایه مهم گوگل حتی در سئو و رتبه بندی است که در طراحی سایت در اندیشه توسط سئو البرز به خوبی انجام میشود .

تمامی این مواردی که گفتیم و خیلی موارد دیگر در طراحی سایت حرفه ای در اندیشه که شاید توضیحش چندین سایت زمان ببرد و ممکن است برای شما خسته کننده باشد در سئو البرز شرکت طراحی سایت در اندیشه انجام میشود .

استفاده از مشاوره رایگان قبل از همه چی :

یکی از خدماتی که ما اون رو برای تمامی کابر ها رایگان کردیم و تاکید داریم که از آن استفاده کنند مشاوره رایگان است ، این مشاوره حاصل از سالها تجربه ما در پروژهایه شخصی و پروژهایی است که برای دیگران انجام دادیم ، در این مشاوره هدف و نیاز شما را بررسی میکنیم موارد و بوجه ای که نیاز دارید برای اینکه سایتتان با توجه به حوضه کاریتان و رقبایی که دارید به رشد و درآمد خوب برسد خدمتتان گفته میشود . تا قبل از سفارش طراحی سایت بخوبی با مسیری که پیشرفت در گوگل و درآمد زایی از طریق سایت آشنا شوید تا مثله خیلی از کسانی که بعد از طراحی یا مدتی کار بخاطره نداشتن آگاهی و نیرویه متخصص بدون هیچ درآمدی بیخیال اینکار میشوند نشوید .

افزودن برچسب
نوشتهٔ پیشین
پشتیبانی وب سایت در کرج
نوشتهٔ بعدی
طراحی سایت در هشگرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست