پشتیبانی وب سایت در کرج

پشتیبانی وب سایت در کرج

خدمات پشتیبانی سایت کرج :

🔴 بک آپ گیری منظم و حفظ اطلاعات سایت شما : حفظ اطلاعات سایت شما بر عهده ماست ، وظیفه ما حفظ اطلاعات شما در برابر از بین رفتن ناگهانی اطلاعات دیتابیس ، نگهداری از اطلاعات بسیار مهم است زیرا اگر به طور مداوم از اطلاعات سایتتان بک آپ یا پشتیبان گرفته نشود تمام زحماته شما بر روی سایت از بین میرود .

🔴 بروزرسانی سایت شما : سایت شما باید به طور مداوم بروز رسانی شود . بروز رسانی شامل چند بخش است یک بخش مربوط به امکانات سایت شماست مانند : افزونه ها ، کد های اسکیما ، قالب ، ssl و … ، بخش بعدی مربوط به محتوا و بخش بعدی هم مربوط به سئو سایتتان است . اگر سایت شما بروزرسانی نشود هر آن امکان دارد رقبایتان جایه سایت شما را در صفحه نتایج گوگل بگیرند .

🔴 اضافه کردن امکانات جدید در سایت : ایجاد امکانات جدید در سایت موجب کسب رضایت حداکثری کاربر میشود و سایت شما را به یک سایته برند و مرجع در حوضه کاریتان میکند .

🔴 رفع خطاهای احتمالی از سایت : خطاها قاتل خاموش یک سایت هستند و اگر خیلی زود رفع نشوند باعث نارضایتی کاربران و گوگل از سایت شما و از دست رفتن اعتبار سایتتان میشود .

🔴 امنیت سایت : سایت شما باید در برابر حمله حکر ها در امان باشد ما امنیت سایتتان را بخوبی فراهم میکنیم .

پشتیبانی وب سایت در کرج

پیشتیبانی وب سایت چیست ؟

پشتیبانی سایت شامل فرآیند هایه مختلفی میباشد و برای هر سایتی متفاوت است ، پشتیبانی سایت خدماتی است همچون اضافه کردن محصول ، قیمت و توضیحات به داخل سایت ، حل خطاها و مشکلات سایت همچون اتمام هاست و دامنه ، ایرادات فنی و کد نویسی ، نصب پلاگین مورد نیاز د سایت هایه وردپرسی ، اضافه کردن بخش و صفحه مورد نیاز در سایت، بروزرسانی سایت و آپدیت افزونه ها و قالب سایت برای استاندارد ها جدید گوگل و مواردی از این دست که میتواند هم توسط طراح سایت و هم توسط سئو کارتان به صورت قراردادی یک ساله انجام شود .

اما در سایت هایه بزرگ و پرترافیک داستان متفاوت تر است شما در نظر بگیرین یک فروشگاه تازه تاسیس که به اصطلاح پاخور کمی هنوز دارد تا یک فروشگاه بزرگ و معروف در یک جایه خوب تهران مسلما نیاز به پشتیبانی و رسیدگی هایه متفاوت تر و بیشتری دارد این مثال را زدیم تا متوجه شوید فرآیند هایه پشتیبانی سایت بسته به هر سایت و حوضه کاری آن سایت متفاوت است .

پشتیبانی محصولات : اگر شما به طور مثال یک سایت فروشگاهی تازه تاسیس دارید نیاز دارید تا پس از طراحی سایت عکس هایه محصولاتتون حالا با لوگو و شکل و شمایل اختصاصی خودتون وارد سایت شود همچنین قیمت ها و توضیحات هر محصول وارد سایتتون شود . اگر سایتتون محصولات محدودی دارد و مثله سایت هایه بزرگ همچون دیجی کالا مرتبط محصول اضافه نمیشود ، پشتیبانی محصولاتتون معمولا به این صورت است که محصولات و توضیحاتش وارد سایتتون میشود و تنها رسیدگی که لازم دارد این است که در صورت اتمام موجودی محصول ، اتمامی موجودی ذکر شود و در صورت تغییر قیمت تغییرات حاصل شود .

بروزرسانی سایت : استاندارد هایه گوگل مدام در حاله پیشرفت و تغییر در راستایه رضایت کاربری بیشتر میباشد ، هم در سایت هایه وردپرسی و هم در سایت هایه کد نویسی سایت پس از مدت زمانی نیاز به تغییرات و آپدیت هایه جدیدی دارد در سایت هایه کدنویسی این کار توسط دولوپر سایت انجام میشود و بروزرسانی ها انجام میشود اما در سایت هایه وردپرسی خود سئو کار سایت هم میتواند این بروزرسانی ها و تغییرات را انجام دهد و نیازی به استخدام جداگانه فردی متخصص با زبان برنامه نویسی سایتتان برای انجام این کار نیست .

رفع خطا ها و پشتیبانی فنی : پشتیبانی فنی فقط مربوط به بروز رسانی و آپدیت سایت نمیشو بلکه گاهی در سایت مشکل و خطایی بوجود می آید که باید در سریع ترین زمان ممکن رفع شود وگرنه اگر آن خطا سریع رفع نشود وقتی کاربر وارد سایت شود و در هنگام ورود و یا فرآیند خرید و جستجو در سایت به مشکلی بخورد با نارضایتی سایت را ترک میکند و این سیگنال بسیار منفی را به گوگل میدد که حتی موجب کاهش رتبه سایت شما در نتایج گوگل میشود .

پشتیبانی وب سایت در کرج :

سئو البرز شرکته سئو و طراحی سایت در کرج کلیه خدمات پشتیبانی سایت در کرج را انجام میدهد ، شما میتوانید صفر تا صد پشتیبانی سایتتان را به تیم ما بسپارید ، هتر است این خدمات را به همراه سئو سایت برون سپاری کنید تا هزینه ای که برای پشتیبانی سایت میکد جدا از پشتیبانی محصول و کلیه فعالیت هایی که در داخل سایتتان نیاز دارید که انجام شود سئو ساییتون هم توسط تیم سئو البرز یکی از بهترین شرکتهایه خدماتی سئو سایت در کرج با مناسب ترین قیمت انجام شود .

آیا خدمات ما فقط برای افراد ساکن در کرج انجام میشود ؟

خیر خدمات ما برای کلیه سایت هایه : فروشگاهی ، خدماتی ، خبری و … صورت میگیرد و فرقی ندارد که صاحب سایت در کدام شهر و کشور باشد کلیه خدمات در قالب قرار دادهایه تنظیم شده با گزارش کار مرتب و منظم به کارفرمایه عزیز انجام میشود .

افزودن برچسب
نوشتهٔ پیشین
آموزش سئو کرج
نوشتهٔ بعدی
طراحی سایت در اندیشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست