سئو سایت در کرج

سئو سایت در کرج

سئو وب سایت در کرج :

مقدمه : ابتدا کمی با فرایند سئو آشنا شویم ؟ سئو سایت به تمام فرایند هایی گفته میشود که موجب افزایش رتبه سایت در نتایج گوگل گفته میشود ( جز تبلیغات گوگل ادز ) تمامی سایت هایی که در صفحه اول گوگل میبنین با سئو به این جایگاه رسیدن ، سئو جزئیات زیادی دارد که هر کدام تاثیری در نتایج میگذارد ممکن است سایتی آنچنان فعالیت مبتنی بر سئو نداشته اما به قدری برندینگ قوی دارد که گوگل ترجیح میدهد بدون بررسی فاکتور های دیگر آن سایت رو به نتایج اول گوگل بی آورد .

گوگل چیزی حدود ۲۰۰ فاکتور دارد برای امتیاز دهی به سایت و افزایش رنک هر صفحه از سایت بنابراین تنها با رعایت چند اصل در سئو شاید نتوان به سرعت رتبه گرفت به خصوص در حوضه هایی که رقابت بالا است و رقبا دارن با قدرت کار میکنند باید حوضه را به خوبی ررسی کرد و با بهره گیری از بیشترین فاکتور های گوگل سایت رو به نتایج بالا رساند .

فرآیند سئو بخشی از آن در داخل سایت انجام میشود که سئو on page نام دارد و م بقی در خارج از سایت انجام میشود مانند سئو of page . سئو آن پیج : شامل : سئو محتوا ، لینک سازی داخلی ، سئو تکنیکال ، بهبود سرعت سایت ، بهبود سرچ کنسول و … میباشد . سئو خارجی یا سئو آف پیج فرآین هایی است که به طور مستقیم اعتبار یا بازدیدی را از سایت هایه دیگر منتقل میکند به سایت خودمان این اعتبار گاهی به طور مستقیم داده میشود به سایت یا صفحه ای از سایت ما و یا به طور غیر مستقیم تبلیغ و نامی از اسم برند ما برده میشود که یک سیگنالی است برای گوگل و یا یک آشنایی برای بازدید کنندگان میباشد .

هر کدام از این فرایند های سئو اعتبار و رنکی را به یک صفحه و یا کل دامین سایت منتقل میکنند ، اگر همه یا اصلی ترین فاکتورهایه سئو به خوبی در سایت رعایت شود کم کم شاهد افزایش رتبه و افزایش بازدید سایت خواهیم بود .

بنابراین دقت داشته باشید یک سئو عالی سئویی است که تنها با یک نسخه جلو نرود ! و تنها تکیه موضوع مثلا ساخت بک لینک یا ریپورتاژ یا فقط تولید محتوا نباشد بلکه مجموعه ای از این فرایند ها را به خوبی کنار هم پیاده سازی شود آنموقع میتوان یک سایت خوب و پر در آمد از گوگل را تجربه کرد . به طور کلی هر سایت نیازمند آن است که تولید محتوا با ارزش در سایت توسط تولید کننده محتوا به طور مداوم و مشخص انجام شود و فرایند هایه سئو هم توسط کارشناس سئو با یک استراتژی دقیق و منظم انجام شود .

اما چرا اینها رو گفتیم ؟

دلیل این موضوع این است که شما هم به عنوان کارفرما باید کمی با نحوه کار موتور جستجو گوگل برای امتیاز دهی و رتبه دهی به یک سایت آشنا شوید .

راه برای رسیدن به رتبه اول گوگل زیاد است !

یک سخنی بود اینطور که راه برای رسیدن به خدا زیاد است ، در زمینه سئو هم راه برای بالا آمدن سایت زیاد است و به نوعی هر سئو کاری استراتژی خاصی دارد ، اما مسیر یکی است و آن هم رسیدن به صفحه اول گوگل . اما یک سوال ؟ آیا همه راه هایه رتبه گرفتن در گوگل اصولی و قانونی است ؟ در پاسخ : جواب خیر است برخی روش هایه سئو اصطلاحا روشهایه کلاه سیاه نام دارد این روش ها از نظر گوگل غیر قانونی بوده و به محض اطلاع گوگل از بکار بردن این روشها در سایت ، اون سایت جریمه یا پنالتی میشود و به قعر نتایج گوگل هدایت شده یا دائم از نتایج گوگل اون سایت یا صفحه حذف میشود  ، بنابراین توجه داشته باشید زیاد در آمدن به صفحه اول و ۳ رتبه اول گوگل عجله نکنید به این خاطر که اگر سایت با روش هایه قانونی گوگل و به صورت طبیعی به صفحه اول گوگل نیاد و به صورت غیر طبیعی در بازه زمانی خیلی کم با روش هایه مکرر کلاه سیاه رتبه بگیرد خیلی زود باید فاتحه آن کسب و کار را حوند . صبر و حوصله یکی از مهمترین فرآیند های سئو است که آینده خوبی را برای آن کسب و کار میسازد .

 

به تصویر روبرو نگاه کنید یا کمی به طبیعت اطرافتان خیره شوید هیچ پیشرفت و ثمره ای در زندگی اتفاقی و بدون صبر اتفاق نیوفتاده موفقیت های زود هنگام با روش های مختلف معمولا دوام زیادی هم ندارند بنابراین اگر در اوایل و ماه هایه اولیه کمی صبر کنید تا سایتتان بخوبی توسط ما سئو شود و محتوای منظم و مفید برای کاربران گوگل تولید شوید قطعا با سایتی مواجه میشوید که میتوانید برای همیشه از ثمره آن استفاده کنید . Red Apple on Samsung Red Apple on Samsung

 

 

گوگل امروزه یک ابزار هوشمند و پرقدرت است الگوریتم هایه زیادی دارد که هر کدام وظیفه دارد فعالیت هایه ما در سایت بررسی کند .

سئو سایت در کرج :

با این مقدماتی ک خدمتتان عرض کردیم باقی کار بر میگردد به توان و تخصص سئو کاری پروژه را در دست دارد تا بتواند در کمترن زمان بهترین نتایج را برای شما حاصل کند . گوگل به این خاطر که اسرار خود را برای بالا آوردن یک سایت به طور کامل منتشر نمیکند تا سئو کاران دقیق بدانند باید چه کار کنند ، هر سئو کاری به میزان تجربه اش دانش بیشتری دارد ، بنابراین اگر دنبال سئو سایت در کرج میباشین شرکت سئو البرز با تجربه سالها کار بر روی وب فارسی به خوبی با این فضا و نحوه کار موتورهای جستجو آشنا میباشید میتوانید با ما تماس بگیرید تا سایتتان و حوضه کارتان را به صورت رایگان بررسی کنیم تا با یک استراتژی دقیق هم برای تولید محتوا و هم برای سئو با عقد قرار داد یک ساله و گزارش کار هفتگی شاهد افزایش رتبه و بازدید در سایتتان شوید .

قیمت سئو سایت در کرج :

قیمت سئو سایت در کرج و کلا در همه جا ، هزینه سئو سایت تعرفه مشخصی ندارد بسته به حوضه کاریتان و میزان رقابتی که در آن حوضه دارید و اهدافی که قصد دارید به آن برسید  متفاوت است ، شما باید بخشی از هزینه را برای تولید محتوایه یونیک و با ارزش برای سایتتان و بخشه دیگر را برای سئو سایتتان در نظر بگیرد . شرکت سئو البرز متخصص سئو در کرج با آنالیز دقیق سایتتان و ساخت استراتژی دقیق و منظم مبلغی را برای تولید محتوا ، سئو  سایتتان تعیین میکند ، این مبلغ با توجه به نیاز سایتتان تعیین میشود نکته مهم :مسلما اگر بتوانید هم بخش سئو و هم بخش محتوا را هزینه هایکه لازم است را پرداخت کنید هم کار خودتان سریع تر به نتیجه میرسد و هم سئو کار از پس رقبایتان راحت بر می آید . در صورت نبود سرمایه کافی و کاهش هزینه از طرف شما مدت قرار داد افزایش پیدا میکند .

بروز رسانی سایت :

بخش مهمی از سئو سایت بروز رسانی سایته ، قرار نیست ما دائم در سایت محتوا تولید کنیم و کلمات جدید رو سئو کنیم ، تولید محتوا و سئو فقط در کلماتی انجام میشه که کیبورد ریسرچ شما هستند ، وقتی محتوا این کلمات تکمیل شد و طی عملیات و فرآیند سئو به صفحه اول گوگل رسیدیم علاوه بر تلاش برای افزایش رتبه باید در حفظ جایگاه سایت فعالیت هایی را به صورت مداوم انجام دهیم که آن فعالیت ها در بخش بروز رسانی سایت انجام میشود .

اگر میخواهید بیشتر بدانید که چرا سایت نیازمند بروزرسانی است ، کمی بیشتر برایتان توضیح میدهیم شما در هر حوضه کاری که فعالیت میکنید قطعا رقبایی دارید یا در آینده خواهید داشت که مشغول فعالیت و سئو سایتشان خواهند بود اگر شما پس گرفتن نتیجه دلخواه فعالیت سایت را قطع کنید رقبا میتونن با قعالیت بیشتر جایگاه شما را در گوگل بگیرند .

افزودن برچسب
نوشتهٔ بعدی
آموزش سئو کرج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست